nerealizovaniy-penalti-yarmolenka-ukrayina-zaznala-porazki-vid-polschi

Нереалізований пенальті Ярмоленка: Україна зазнала поразки від Польщі

• 15983 переглядiв

КИЇВ. 12 листопад. УНН. Збірні Польщі та України провели контрольний поєдинок у місті Хожуві, який завершився виграшем господарів, передає кореспондент УНН.

Чудову нагоду відкрити рахунок втратив Андрій Ярмоленко на 12 хвилині – вінгер ударом з пенальті поцілив у стійку. Ефектну комбінацію за участі Зінченка, Ярмоленка та Коваленка не зумів реалізувати останній. Також були удари Яремчука, проте в підсумку доставати м'ячі із власної сітки довелося українцям. Вихід із воріт Луніна далеко від штрафної зони призвів до голу у порожню рамку у виконанні Кшиштофа Пентека.

На 63 хвилині півзахисник Якуб Модер з другої спроби заніс м'яч у сітку Луніна після розіграшу зі штрафного – 2:0.

Додамо, 14-го листопада українці проведуть гостьову гру в Лізі націй проти Німеччини.