madridskiy-real-zaznav-rozgromnoyi-porazki-v-ispanskiy-primeri

Мадридський "Реал" зазнав розгромної поразки в іспанській Прімері

• 7720 переглядiв

КИЇВ. 24 листопада. УНН. Гранд європейського і світового футболу мадридський "Реал" продовжив нестабільні виступи в нинішній кампанії іспанської Прімери, передає кореспондент УНН.

У 13 турі внутрішнього чемпіонату "королівський клуб" відправився у гості до середняка ліги ФК "Ейбар".

Доволі швидкий гол (на 16 хвилині) оформили господарі. Після прострілу з лівого флангу та удару партнера з другого добивання м'яч у сітку вніс півзахисник Ескаланте. Після серії відеоповторів суддівська бригада зафіксувала взяття воріт.

По перерві у складі "ейбару" вже забивали нападники: обрізка біля власних воріт призвела до точного пострілу Енріча, а на 57 хвилині остаточні цифри встановив Кіке.

Таким чином, "галактікос" зазнали одного із найбільших програшів сезону (0:3) і з 20 очками наразі тільки 6-ті в турнірній таблиці.

Примітно, що "Ейбар" наблизився до "Реалу" і з 18 балами знаходяться на 7 місці.

Нагадаємо, українець Лунін успішно дебютував у Прімері.