lviv-u-matchi-z-podviynim-viluchennyam-peremig-kiyivskiy-arsenal

"Львів" у матчі з подвійним вилученням переміг київський "Арсенал"

• 9014 переглядiв

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Футболісти "Львову" завдали поразки аутсайдеру чемпіонату України "Арсенал-Київ" в грі 12-го туру УПЛ, повідомляє кореспондент УНН.

Найбільш помітним у першому таймі був нападник львівської дружини Бруно Дуарте. І якщо в двох моментах кіпер киян нейтралізував удари бразильця, то в третій раз був безсилим. У першому таймі гості відповіли дальнім пострілом Дубінчака – вище поперечини.

У другій половині арбітр зустрічі Труханов запалив перед двома гравцями дві червоні картки. У господарів на 63 хвилині був вилучений Дуарте, а у гостей з 75 хвилини покинув поле Лола, але рахунок був незмінним – 1:0.

Додамо, що "Львів" набрав 14 балів та піднявся на 7 рядок, "Арсенал" залишився на дні таблиці – 7 очок.