ukenru
kosmichnyi-motlokh-vpav-na-budynok-u-florydi-nasa-rozpochalo-perevirku

Космічний мотлох впав на будинок у Флориді, NASA розпочало перевірку

 • 29730 переглядiв

NASA досліджує ймовірне падіння сміття з Міжнародної космічної станції на житловий будинок у місті Неаполь, у штаті Флорида. Невідомий об'єкт пробив дах і підлогу будинку.

Житель Флориди отримав незвичайний досвід, - "щось" з космосу пробило дах його будинку і впало всередину. Наразі підозрюють, що це може бути сміття з Міжнародної космічної станції, тому зараз NASA розслідує це питання, передає УНН із посиланням на видання Geo та Ars Technica.

Деталі

Мешканець містечка Неаполь у штаті Флорида, США, Алехандро Отеро повідомив про об'єкт вагою трохи менше 1 кг, який влучив вдень, 8 березня, у його будинок, - в цей час вдома був його син. Незважаючи на свій відносно невеликий розмір, шматок, що впав з неба, пройшов крізь дах і обидва поверхи будинку.

Спочатку Отеро подумав, що це метеорит.

Які шанси, що об'єкт впав на мій будинок з такою силою і завдав стільки шкоди?

- дивувався чоловік.

Отеро сповістив місцеву філію каналу CBS, намагаючись ідентифікувати об'єкт.

Необхідно зазначити, що 8 березня о 14:34 за місцевим часом Космічне командування США зафіксувало входження в атмосферу уламка космічного сміття з МКС. На той момент об'єкт перебував над Мексиканською затокою і прямував до південно-західної Флориди.

Знайдений об'єкт передано NASA, - очікується, що інженери Космічного центру Кеннеді проведуть аналіз об'єкта "якнайшвидше", що дозволить підтвердити його походження. Про це повідомив представник NASA Джош Фінч виданню Ars Technica.

Наразі NASA стверджує, що піддон разом з дев'ятьма відпрацьованими батареями з енергосистеми важив понад 2,6 тонни. Це приблизно вдвічі більше, ніж стандартний холодильник.

Такі об'єкти часто падають на землю на керованих траєкторіях, пише Ars Technica, - зазвичай це пошкоджені супутники або відпрацьовані ступені ракет, які залишаються на орбіті після виконання своїх завдань.

Нагадаємо

Новий супутник НАСА для спостереження за Землею PACE був успішно запущений на орбіту для вивчення стану океану, якості повітря та наслідків зміни клімату.