kolishniy-futbolist-dinamo-prinis-peremogu-fk-san-paulu

Колишній футболіст "Динамо" приніс перемогу ФК "Сан-Паулу"

• 12544 переглядiв

КИЇВ. 23 серпня. УНН. Колишній півзахисник київського "Динамо" Вітор Буено зумів забити за бразильський "Сан-Паулу", інформує УНН з посиланням на сайт "Сан-Паулу".

На 40 хвилині гостьового протистояння чемпіонату Бразилії із "Атлетіко Парнаенсе" Буено забив єдиний м'яч у грі. Півзахисник опинився ніким не прикритим у чужій штрафній, отримав м'яч, та завдав точного пострілу – 0:1.

Примітно, що увесь другий тайм у стані "Паранаенсе" провів колишній нападник "Динамо" Марко Рубен.

"Сан-Паулу" має серію із п'яти виграшів поспіль – 30 очок після 15 турів і четвертий рядок. До першого на якому знаходиться "Сантос", клубу не вистачає лише два пункти.

Зауважимо, що свого часу вже екснаставник "Динамо" Олександр Хацкевич відправляв Буено в дубль київської команди.