karatistka-terlyuga-viborola-nagorodu-turniru-premyer-u-parizhi

Каратистка Терлюга виборола нагороду турніру "Прем'єр" у Парижі

• 11717 переглядiв

КИЇВ. 27 січня. УНН. Українська каратистка Анжеліка Терлюга, яка виступає у ваговій категорії до 55 кг (куміте), здобула срібну нагороду на турнірі "Karate1 Premier League" у Парижі. Про це інформує ММСУ, передає УНН.

У півфінальній сутичці українка перемогла спортсменку з Казахстану Гульміру Уссенову з рахунком 1:0. Проте у фінальному бою наша спортсменка поступилася росіянці Анні Чернишовій.

Примітно, що Україну представляв 21 атлет, а на попередньому старті – етапі Серії А у Сантьяго – за Україну виступали 8 спортсменів, які здобули дві медалі: "золото" Анжеліки Терлюги (-55 кг) та "бронзу" Галини Мельник (-68 кг).

Нагадаємо, українські каратисти розпочали олімпійський сезон виступом у Сантьяго на турнірі “Karate 1” Серії А.