Цитата:
“Треба порадити їм працювати й заробляти гроші для себе та своїх сімей. Там, де в них є бізнес. Якщо це фізичні особи-підприємці, то вони повинні працювати й заробляти гроші — це основна їх функція. А не займатися політикою”, - заявив політик.
Деталі
Гетманцев нагадав, що фіскалізація відкладена до кінця року.
“Фіскалізація не заважає жодному підприємцю в жодній країні світу. А якщо вони не хочуть працювати за цивілізованими правилами, то, напевно, треба закрити бізнес. І працювати, можливо, в іншій сфері, де не треба виконувати простий і абсолютно доступний інструмент, як РРО”, - додав він.
Зі слів нардепа, він не вбачає сенсу в обговоренні питання фіскалізації.
“Що ми зараз обговорюємо? Люди вимагають, аби не встановлювали РРО. Люди можуть вимагати, аби скасували податки. Люди можуть вимагати, щоб літо завжди було. І ми можемо проголосувати ці закони. Давайте! І задовольнимо людей, як це робилося 30 років в нашій державі. Але потім не будемо запитувати, чому наші лікарі їдуть, чому пенсіонери перебувають за межею бідності. І чому ми найбідніша країни Європи”, - наголосив голова податкового комітету ВР.
Доповнення
Акції протестів ФОПів почались з 1 грудня. Спочатку вони вимагали скасування карантинних обмежень, а також виступали за відстрочку введення обов’язкового використання касових апаратів.
Тоді ж народні обранці на засіданні ухвалили за основу та в цілому "компромісний" законопроект №4439-д щодо врегулювання кризи, пов’язаної з питанням ФОПів, зробивши відстрочку введення РРО на рік.
Але це ФОПів не зупинило й вони поставили нову вимогу: повне скасування введення РРО.
15 грудня відбулася чергова хвиля протестів, а на Майдані Незалежності у Києві сталася сутичка між мітингувальниками — учасниками акції “SaveФОП” та правоохоронцями.
Президент України Володимир Зеленський на тлі протестів утворив Раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва. На першому засіданні домовлено якнайшвидше підготувати рішення щодо проблемних питань бізнесу.