drugiy-sklad-zbirnoyi-ukrayini-peremig-na-starti-turniru-v-kitayi

Другий склад збірної України переміг на старті турніру в Китаї

• 9678 переглядiв

КИЇВ. 29 липня. УНН. Друга збірна України зі баскетболу під керівництвом Євгенія Мурзіна легко впоралася з суперниками із національної команди Анголи в рамках товариського турніру в Китаї, інформує УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Впевнено розпочавши матч збірна України відразу задала високий ритм матчу, з яким суперник не зміг впоратись — 14:8.

В другій десятихвилинці ангольці змогли дещо перебудуватися та грати з “синьо-жовтими” на рівних, зумівши навіть дещо скоротити різницю.Проте, друга половина зустрічі розставила все на свої місця.

Третій період українці виграли +3, а в останній чверті й взагалі стартували 11:2, проте наприкінці дали супернику дещо наблизитися в рахунку. Тож товариський турнір в Китаї збірна розпочала з впевненої перемоги — 57:46.

Додамо, що на змаганнях також виступатимуть збірні Сербії і Китаю.