dinamo-postupilosya-fenerbakhche-ta-dostrokovo-zavershilo-yevrokubkoviy-sezon

"Динамо" поступилося "Фенербахче" та достроково завершило єврокубковий сезон

• 342184 переглядiв

КИЇВ. 4 листопада. УНН. "Біло-сині" на стадіоні імені Юзефа Пілсудського у Кракові з рахунком 0:2 програли турецькому "Фенербахче", пише УНН.

М'ячі у ворота Георгія Бущана ще до перерви забили Арда Гюлер (23-тя хвилина) та Вілліан Аран (45+2). "Динамо" догравало матч у меншості - за друге попередження на 68-й хвилині червону картку отримав Ілля Забарний.

В іншому матчі квартету В французький "Ренн" обмінявся голами з кіпрським АЕКом - 1:1. Підсумкова турнірна таблиця: "Фенербахче»"- 14 очок, "Ренн" - 12, АЕК - 5, "Динамо" - 1.

"Динамо" достроково припинило виступ у єврокубках сезону-2022/23. "Фенербахче" та "Ренн" вийшли до плей-офф Ліги Європи.