belgiya-postupilas-shveytsariyi-v-ochniy-gri-za-peremogu-v-grupoviy-stadiyi-ligi-natsiy

Бельгія поступилась Швейцарії в очній грі за перемогу в груповій стадії Ліги націй

• 8229 переглядiв

КИЇВ. 19 листопада. УНН. У заключній зустрічі групи “2” Дивізіону А Ліги націй Швейцарія вдома повела боротьбу проти Бельгії, повідомляє УНН із посиланням на сайт УЄФА.

Торган Азар за перші 17 хвилин забив двічі і здавалося зробив гарний заділ для загального тріумфу гостей. Проте пенальті Родрігеса і дубль Сеферович забезпечили Швейцарії перевагу до перерви — 3:2.

У другому таймі у Швейцарії забивали Ельведі і Сеферович, який оформив хет-трик — 5:2.

Отже, Швейцарія вийшла у фінальний турнір, Бельгія, якій вистачало нічиї, залишилася другою.

Зауважимо, що жеребкування фінальної стадії Ліги націй УЄФА за участю переможців чотирьох груп Ліги A відбудеться 3 грудня в Дубліні.