yuventus-zaznav-chetvertoyi-porazki-v-sezoni-seriyi-a

"Ювентус" зазнав четвертої поразки в сезоні Серії А

• 16537 переглядiв

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. У матчі 11-го туру італійської Серії А "Верона" переграла "Ювентус". Зустріч проходила на стадіоні "Марк-Антоніо Бентегоді" у Вероні і завершилася з рахунком 2:1, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

На 11-й хвилині нападник “Верони” Джованні Сімеоне забив перший гол у матчі. Через три хвилини Сімеоне оформив дубль. Автором гольового пасу став Дарко Лазовіч. На 80-й хвилині півзахисник “Ювентуса” Вестон Маккенні відіграв один м’яч, йому асистував Данило.

У підсумку “Верона” набрала 15 очок у 11 матчах і посідає восьме місце в таблиці Серії А. “Ювентус” (15) — на дев’ятому місці. Туринська команда вдруге поспіль поступилася в чемпіонаті, і в четверте за сезон.

В іншому поєдинку змагального дня Серії А “Торіно” вдома у більшості обіграв “Сампдорію” — 3:0.