vorskla-svyatkuvala-peremogu-v-rezultativniy-gri-nad-serbskim-spartakom

"Ворскла" святкувала перемогу в результативній грі над сербським "Спартаком"

• 7539 переглядiв

КИЇВ. 5 лютого. УНН. Полтавська “Ворскла” у спортивному комплексі “Топ Капи” провела контрольний поєдинок в Туреччині із сербським “Спартаком”, повідомляє кореспондент УНН.

Баталія вийшла напрочуд результативною. Команди на двох забили шість м’ячів, більшість з яких в активі українського колективу. В середині тайму першим відзначився Кобахідзе, вибігши із-за спин захисників. Обрадовіч зрівняв рахунок перед перервою — 1:1.

Гол Шехіча вивів полтавчан вперед, а згодом Керкез ударом головою зрізав м’яч у власну сітку — 3:1. Через чотири хвилини серби наблизилися на відстань в один гол завдяки зусиллям Текьяжкі, але останнє слово було за “Ворсклою” Шехіч оформив дубль, ударом з центра штрафної — 4:2.

Додамо, що наступний матч основний склад “Ворскли” зіграє 7 лютого проти боснійської команди “Железнічар”.