upershe-z-2010-roku-ukrayinka-zdobula-medal-yuniorskogo-chs-zi-stribkiv-u-dovzhinu

Уперше з 2010 року: українка здобула медаль юніорського ЧС зі стрибків у довжину

• 14125 переглядiв

КИЇВ. 23 серпня. УНН. Українська легкоатлетка Марія Горєлова принесла Україні медаль юніорського чемпіонату світу з легкої атлетики, який завершився в Найробі. Загалом в України - дві медалі на цьому ЧС, повідомляє УНН з посиланням на дані ФЛАУ.

Цитата:

"Марія Горєлова виграє бронзову медаль зі стрибків у довжину на юніорському чемпіонаті світу", - повідомили у ФЛАУ.

Українка встановила особистий рекорд (6,50 м).

Особистий рекорд Горєлова встановила в другій спробі, стрибнувши на 6,50 метрів, що виявилося на три сантиметри далі, ніж у ямайчанки Шанте Форман. Ще в сантиметрі позаду - іспанка Тессі Ебоселе. Мінімальна різниця в результатах була й між переможницею шведкою Майєю Аскаг і срібною призеркою Шайлі Сінгх з Індії – 6,60 і 6,59 метрів відповідно.

За даними ФЛАУ, востаннє українки вигравали медалі юніорського чемпіонату світу зі стрибків у довжину в 2010 році. Тоді, в Монктоні, бронзовою призеркою стала Маргарита Ахкозова (Твердохліб).

У медальній таблиці Україна з одним сріблом (Артур Фельфнер, метання списа) і однією бронзою посіла 25-те місце, а у таблиці за місцями у фіналі наша команда 15-та (0-1-1-1-2-1-2-0).