ukrayintsi-zdobuli-dvi-medali-na-kubku-svitu-z-velotreku-u-glazgo

Українці здобули дві медалі на Кубку світу з велотреку у Глазго

• 10550 переглядiв

КИЇВ. 5 листопада. УНН. У Глазго (Шотландія) стартував перший етап Кубка світу по велотреку в рамках якого скарбничка української команди поповнилася відразу двома нагородами, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію велоспорту України.

Чемпіонка Європи з України Любов Басова відзначилася срібною нагородою в гонці кейрін. "Золото" у Симони Крупецкайте (Литва), "бронзу" виборола Кортні Філд (Австралія).

Натомість титулований велогонщик Андрій Винокуров виборов бронзову медаль в індивідуальному спринті, поступившись поляку Камілу Кучинському ("золото") та росіянину Павлу Якушевському ("срібло").

Нагадаємо, що Кубок світу – 2017 складається з чотирьох етапів, котрі пройдуть в Великобританії, Голландії, Колумбії та США.