ukrayintsi-viboroli-tri-medali-na-molodizhnomu-chs-z-karate

Українці вибороли три медалі на молодіжному ЧС з карате

• 9552 переглядiв

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. В Тенеріфе (Іспанія) пройшов Х чемпіонат світу з карате серед кадетів, юніорів та молоді на якому збірна України здобула три нагороди, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію карате України.

Медалі для збірної України, яка була представлена на престижних змаганнях 33 спортсменами, здобули Єлізавета Сірош (U-21, -61 кг, "срібло"), Вікторія Ващишин (кадети, -54 кг, "бронза") та Андрій Торошанко (U-21, -84 кг, "бронза").

Зауважимо, що збірна України, яка на минулому чемпіонаті світу (2015 рік, Джакарта) не мала жодної медалі, у Тенеріфе посіла 20-е місце в загальному заліку, де всього представлено 45 команд. На чолі турнірної таблиці – збірні Японії, Єгипту та Туреччини.

Зазначимо, що у престижному турнірі, що проходив під егідою Всесвітньої федерації карате (WKF), взяли участь 1710 каратистів з 109 держав світу – це рекордні цифри.

Як повідомляв УНН, українська каратистка стала призеркою міжнародного турніру в Австрії.