ukrayinskiy-tsentroviy-oformiv-pershiy-dabl-dabl-v-sezoni-nba

Український центровий оформив перший дабл-дабл в сезоні НБА

• 12377 переглядiв

КИЇВ. 19 березня. УНН. У поєдинку Національної баскетбольної асоціації центровий Олексій Лень провів результативний виступ за “Вашингтон” проти “Сакраменто Кінгс”, передає кореспондент УНН.

Лень вийшов у стартовому складі і у першій половині запам’ятався двома реалізованими кидками з-під кільця, одне з яких відбулося з фолом опонента. Також українець плідно попрацював на щитах, зібравши 9 підбирань до третьої чверті.

У третій чверті Лень відзначився першими очками команди, а згодом двічі забив слем-данки. Загальний доробок українця склав 13 очок (5/7 двоочкових, 3/3 штрафних), 12 підбирань і 3 передачі при 4 фолах і 2 втратах за 24 хвилини на майданчику.

Таким чином він здійснив перший дабл-дабл у сезоні.

“Вашингтон” зазнав поразки з рахунком 119:121 і наразі посідає 13 місце в турнірній таблиці з 14 перемогами у 39 матчах.