ukrayinskiy-shpazhist-viborov-sriblo-turniru-seriyi-satelit-fie-v-khorvatskomu-spliti

Український шпажист виборов "срібло" турніру серії Сателіт FIE в хорватському Спліті

• 367590 переглядiв

КИЇВ. 15 жовтня. УНН. Український шпажист Максим Перчук став срібним призером «сателіту» в хорватському Спліті. Про це повідомила федерація фехтування України, пише УНН.

Для 17-річного фехтувальника з Києва це дебютна медаль на такому рівні. Участь у подібних змаганнях юний спортсмен брав лише втретє в кар’єрі. За нагороди Сателіту в Спліті боролися 104 спортсмени з 28 країн світу.

У півфіналі хлопець переміг досвідченого Франциско Лімардо з Венесуели, який є чинним бронзовим призером чемпіонату світу.

Лише в бою за “золото” українець, змагаючись з 23-річним італійцем Даніелем де Молі, зазнав поразки.

Так, Перчук на своєму третьому “сателіті” в кар’єрі зумів посісти призове місце. Раніше ж його найкращим результатом було 17-те місце у шведському Стокгольмі.