ukrayinska-legkoatletka-rizhikova-zdobula-sriblo-na-etapi-diamantovoyi-ligi-v-oslo

Українська легкоатлетка Рижикова здобула "срібло" на етапі Діамантової ліги в Осло

• 163376 переглядiв

КИЇВ. 17 червня. УНН. У четвер, 16 червня, українська легкоатлетка Анна Рижикова стала призеркою етапу Діамантової ліги-2022 в Осло, Норвегія. Про це повідомляє УНН.

Рижикова показала другий результат у бігу на 400 метрів з бар’єрами. Вона подолала дистанцію за 54,81 с. Для легкоатлетки це шостий п’єдестал поспіль в сезоні.

На етапах Діамантової ліги вона виграла третю нагороду — раніше завойовувала “бронзу” у Бірмінгемі та Римі.

Перемогу в гонці здобула нідерландка Фемке Болл, а третій рядок посіла представниця Великої Британії Джессі Найт.

Інша українка — Вікторія Ткачук посіла 6 місце.

Нагадаємо

Збірна України завоювала три медалі за перший день кадетського чемпіонату Європи з боротьби серед спортсменів до 17 років. Команда з греко-римської боротьби розпочала змагання з трьох бронзових нагород.