ukrayinets-zavoyuvav-nagorodu-na-kontinentalnomu-kubku-z-lizhnikh-gonok

Українець завоював нагороду на Континентальному кубку з лижних гонок

• 8222 переглядiв

КИЇВ. 20 листопада. УНН. Представник України з лижного спорту Олексій Красовський у класичній гонці на перших у цьому сезоні змаганнях на снігу, що проходили в Фінляндії завершив гонку на п’єдесталі пошани, повідомляє УНН із посиланням на Федерацію лижного спорту України.

Показник українця за очками на гонці протяжністю 15 км склав 64,98 — третє місце, одразу після лижників з Фінляндії та Казахстану.

Андрій Орлик у цій дисципліні фінішував 7-м, Ян Коструба — 14. Загалом у гонці боролися за медалі 30-ть чоловік.

Серед дівчат Валентина Камінська фінішувала 6-ю, Тетяна Антипенко — 10, Юлія Кроль — 16, а Вікторія Олех — 18.

Крім гонки класичним стилем, спортсмени змагалися в гонці вільним стилем та спринті. Валентина Камінська показала 8 результат, а Вікторія Олех — 22. Кількість учасниць — 30.

Додамо, що у спринті серед чоловіків найкращий результат показав Олексій Красовський, фінішувавши 11, Ян Коструба отримав 13 результат, а Андрій Орлик — 17. Серед жінок Юлія Кроль фінішувала 6, Тетяна Антипенко та Валентина Камінська — 12 та 13 відповідно.