ukrainski-plavtsi-zavoiuvaly-sriblo-i-bronzu-v-zakliuchnyi-den-chempionatu-yevropy-z-vodnykh-vydiv-sportu

Українські плавці завоювали "срібло" і "бронзу" в заключний день Чемпіонату Європи з водних видів спорту

• 16273 переглядiв

Михайло Романчук завоював срібло на дистанції 1500 метрів вільним стилем, а Владислав Бухов - бронзу на дистанції 50 метрів вільним стилем в заключний день Чемпіонату Європи з водних видів спорту в Белграді.

Українські плавці здобули дві медалі у заключний день чемпіонату Європи з водних видів спорту у Белграді. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

Михайло Романчук став срібним призером на дистанції 1500 метрів вільним стилем, фінішувавши з результатом 15:00.99 хвилин.

Віцечемпіон Олімпійських ігор-2020 поступився лише 16-річному представнику Туреччини Кузею Тунджелі.

Це вже друга медаль Романчука на цьому чемпіонаті Європи після його перемоги на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Владислав Бухов виборов бронзу на 50-метровій дистанції вільним стилем, подолавши її за 21.85 секунди. Перші два місця зайняли представники Греції Крістіан Гколомеєв та Стергіос Білас.

Українські спортсменки стали чемпіонками Європи зі стрибків у воду23.06.24, 03:17