tenisystka-yastremska-nasha-hordist-holova-odeskoi-ova-pidtrymav-sportsmenku-pislia-nevdachi-u-pivfinali-turniru

Тенісистка Ястремська наша гордість - голова Одеської ОВА підтримав спортсменку після невдачі у півфіналі турніру

• 30060 переглядiв

Очільник Одеської ОВА Олег Кіпер підтримав тенісистку Даяну Ястремську, яка зазнала поразки у півфіналі Australian Open-2024, передає УНН.

23-річна спортсменка увійшла в історію, вийшовши в півфінал Australian Open-2024. Сьогодні вона програла суперниці, але ця невдача - лише крок на шляху до великої перемоги. Її відданість, сила духу та невгамовне прагнення до вдосконалення вражають та служать натхненням для інших. Одещина пишається тобою, Даяно!

- написав Кіпер.

Нагадаємо, українська тенісистка Даяна Ястремська програла у півфіналі Australian Open-2024 китаянці Цінь Вень Чжен у двох сетах, і вибула з турніру. Поєдинок тривав 1 годину і 37 хвилин, українська тенісистка двічі брала медичний тайм-аут та двічі залишала корт. Матч завершився з рахунком 4:6, 4:6 на користь представниці Китаю.