tenisistka-z-ukrayini-peremogla-chempionku-rolan-garros-na-shlyakhu-do-finalu-turniru-v-dubayi

Тенісистка з України перемогла чемпіонку "Ролан Гаррос" на шляху до фіналу турніру в Дубаї

• 9605 переглядiв

КИЇВ. 13 грудня. УНН. Юна українська тенісистка Дар’я Снігур обіграла першу сіяну у півфіналі турніру у Дубаї з призовим фондом 100 тис. дол., повідомляє УНН з посиланням на ФТУ.

Снігур, після виграного першого сету у 38 ракетки світу — 6:3, змогла впоратися з хвилюванням та вистояти проти досвідченої суперниці, й завершити справу у другому сеті. Справа в тому, що в цьому сеті 17-річна киянка вела — 5:1, однак француженка відіграла два матч-боли та перевела партію на тай-брейк. Як наслідок 7:6 (6) в актив українки.

За титул на кортах у Дубаї Снігур завтра протистоятиме 121 ракетці світу Анні Богдан з Румунії.

Примітно, що цьогоріч француженка тріумфувала у парному турнірі “Ролан Гаррос” та парних змаганнях Підсумкового турніру WTA.

Довідка: Младеновіч два роки тому посідала 10 місце у рейтингу WTA. Цього року вона стала головною дійовою особою в перемозі фіналу Кубка Федерації. Франція здобула перемогу над Австралією — 3:1. Всі три очки принесла своїй збірній саме Младенович, яка обіграла Айлу Томлянович та першу ракетку світу Ешлі Барті, а потім разом з Каролін Гарсією впоралася з Барті та Самантою Стосур у парній грі.