supernika-zori-po-lizi-yevropi-rozgromiv-eks-klub-yarmolenka

Суперника "Зорі" по Лізі Європи розгромив екс-клуб Ярмоленка

• 8217 переглядiв

КИЇВ. 27 серпня. УНН. Суперник луганської “Зорі” в раунді плей-офф Ліги Європи “РБ Лейпциг” провів стартовий матч нового чемпіонату Бундесліги, і на виїзді в Дортмунді зазнав великої поразки від місцевої “Боруссії” за яку раніше виступав Андрій Ярмоленко — 1:4, повідомляє УНН із посиланням на сайт “Зорі”.

На першій хвилині Огюстен відкрив рахунок, але до перерви “Боруссія” не тільки зрівняла рахунок, а й пішла на перерву, маючи перевагу в два м’ячі. Рахунок 3:1 протримався до кінця основного часу, а вже в компенсований час господарі поля довели рахунок до великого. За “джмелів” забивали Дауд, Вітсель, Ройс та автогол Забітцера.