supernik-shakhtarya-u-lizi-yevropi-fk-selta-oderzhav-rozgromnu-peremogu-v-kubku-ispaniyi

Суперник "Шахтаря" у Лізі Європи ФК "Сельта" одержав розгромну перемогу в Кубку Іспанії

• 7808 переглядiв

КИЇВ. 4 січня. УНН. "Сельта" здобула розгромну гостьову перемогу над "Валенсією" в першому матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії - 4:1, повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу з Віго.

Після 20 хвилин ігрового часу гості передували у рахунку 3:0. Голи забивали Аспас (3 хвилина з пенальті), Бонгонда (14), Васса (19).

У другому таймі команди обмінялися забитими м'ячами: за господарів відзначився Даніель Парехо, у складі "Сельти" забив Гвідетті.

Варто відзначити, що в інших поєдинках "Осасуна" розгромила "Ейбар" 3:0, "Атлетіко" в гостях обіграв "Лас-Пальмас" 0:2, а "Депортіво" з "Алавесом" розписали мирову 2:2.

Нагадаємо, що "Сельта" є суперником донецького "Шахтаря" в 1/16 фіналу Ліги Європи. Команди проведуть першу очну зустріч 16 лютого.