oi-2018-ukrayinska-predstavnitsya-sannogo-sportu-u-pershomu-zayizdi-obiyshla-rosiyanku

ОІ-2018: українська представниця санного спорту у першому заїзді обійшла росіянку

• 9762 переглядiв

КИЇВ. 12 лютого. УНН. У Пхьончхані відбувся перший заїзд у санному спорті серед жінок в одиночній програмі Олімпіади-2018, передає кореспондент УНН.

Україну в даному виді програми представили двоє українок, які мали 28 і останнє 30-те стартові місця. Олена Стецьків проїхала дистанцію за 50,599 секунди, що стало найгіршим показником серед усіх учасниць.

Натомість Олена Шхумова фінішувала 19-ю з часом 46,95 с. Вона відстала від кращого показника німкені Наталі Гейсенбергер на 0,705 с. Проте українка обійшла росіянку Катерину Батуріну (47,12 с).

До трійки також потрапила представниця Канади Алекс Гоф +0,072 с і Татьяна Хюфнер з Німеччини +0,077 с.

Зазначимо, що після 2-го і 3-го заїзду, завтра пройде фінальний на якому визначаться власники медалей.

Примітно, що сьогодні в Кореї ще визначаться володарі чотирьох комплектів нагород.

Додамо, що українці представлені на зимовій Олімпіаді у 9 з 15 видів спорту. А саме: у біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен).