naitsikavishi-kulturni-podii-kyieva-kudy-skhodyty-do-kintsia-oseni

Найцікавіші культурні події Києва: куди сходити до кінця осені

 • 23650 переглядiв

Кінець осені 2024 у Києві сповнений різноманітними культурними заходами: від виставок з глибокими сенсами до концертів з камерною музикою. УНН підготував підбірку подій, які варто відвідати кожному до кінця цієї чарівної пори.

Танцювальна вистава "Один на Один"

Дивовижна танцювальна вистава, яка присвячена темі вибору, який щоденно робить кожен з нас.

Ідея сюжету вистави  полягає в тому, що ми постійно зіштовхуємося  з труднощами, масштаби яких часто виходять за межі нашого контролю. І коли доводиться вирішувати проблему самостійно — важливо зробити вибір, що викликатиме гордість.

"У цьому місті  суспільство - ті, хто підштовхують до дій і ті, хто забирає мрії. У цьому місті кожен житель стикається з вибором у своїй історії. І коли вже стоїть з проблемою Один на Один - то робить такий вибір, за який буде гордим перед собою.", - йдеться у анонсі.

Цікаво, що над проєктом працювало 20 професійних хореографів різних стилів, які ставили шоу для відомих українських зірок. Наприклад, для Артема Пивоварова, Клавдії Петрівни, MONATIK, OTOY, YAKTAK та KRYLATA. 

Де: Центр культури і мистецтв КПІ, проспект Берестейський, 37

Коли: 03.11.2024

Концерт Пиріг і Батіг у Національній філармонії України 

Концерт гурту, який через свою творчість популяризує українську мову та дає нового подиху поезії відомих українських поетів. Так, наприклад, на заході звучатиме пісня "Гаї шумлять", що написана на основі віршу Павла Тичини, та за рік встигла набрати понад 20 млн прослуховувань.

Івент буде цікавим тим, хто хоче трішки більше познайомитися з літературним надбанням України та підтримати розвиток сучасної української музики.

Де: Національна Філармонія України, Володимирський узвіз, 2

Коли: 05.11 та 06.11

Спектакль "Імперія Янголів"

Вистава, що розповідає про людину, яка після смерті стає янголом-охоронцем для трьох підопічних: безхатнього злочинця, французького письменника та молодої американки, котра зовсім скоро стане "Міс Всесвіт". Основою для вистави стала відома книга-бестселер Бернара Вербера, яку вже називають "Одою життя". Тираж понад 10 мільйонів екземплярів, і вона входить до списку найпопулярніших книжок світу.

В постановці використовуються твори сучасних американських і європейських композиторів та класиків, що подарує глядачам незабутні враження.

Де: Будинок кіно, вулиця Саксаганського, 6

Коли: 09.11

Виставка "Витоки. До 125-річчя виставки до ХІ Археологічного з’їзду"

Унікальність цієї виставки полягає в тому, що тут будуть представлені експонати, що демонструвалися на першій експозиції Національного музею історії України, яку у 1899 презентував Вікентій Хвойка. Зокрема, це крем’яні знаряддя праці з Києво-Кирилівської палеолітичної стоянки, а також, скіфські старожитності, виявлені в курганах поблизу с. Вовківці на Сумщині. До того ж відвідувачі можуть ознайомитися з представленими документами, що пов’язані з музейницькою діяльністю Вікентія Хвойки, які зберігаються в НМІУ.

Де: Національний художній музей України, вулиця Михайла Грушевського, 6

Коли: з 10.10 по 09.11

Олена Турянська. Агапе. Абсолютна любов

Проєкт української художниці Олени Турянської, що складається з її робіт 2023-2024 років. В ньому мисткиня через мистецтво фіксує власні спогади та спогади інших людей про події, які зараз проживає кожен українець. Тож усі представлені роботи пронизані власними переживаннями. 

У створенні своїх робіт художниця використовувала поруч із традиційними графічними матеріалами й немистецькі — будівельні (склошпалери, гумову фарбу тощо). Це все для того, аби передати контраст міцності матеріалів з непевністю пам’яті й спогадів, які буквально асоціюються з поняттями "відбудови" і "відновлення".

Де: Мистецький арсенал, вулиця Лаврська 10-12

Коли: з 24.10.2024 по 02.02.2024

Групова виставка "Sci-Fi Art (Науково-фантастичне мистецтво)"

Галерея Portal 11 разом з 15-ма сучасними українськими художниками презентувала виставку у стилі "Sci-Fi Art". Такий стиль є доволі пов’язаним з літературою та кіно і візуалізує наукові або фантастичні концепції, ідеї та уявлення. А також, його часто використовують для візуального вираження майбутніх технологій, космічних подорожей, міжзоряних битв, інопланетних світів, а також науково-фантастичних історій та концепцій. Тож у цій груповій виставці представлені роботи митців, через які вони показали власні уявлення про розвиток технологій. 

Де: Трьохсвятительська, 11

Коли: з 19.10.2024 по 24.11.2024

Аліна Волянська

Культура

Популярні

Новини по темі

Найцікавіші культурні події Києва: куди сходити до кінця осені

 • 23650 переглядiв

Ракетний удар по Харкову: щонайменше двоє людей поранені

 • 41526 переглядiв

Трагічний обвал даху на вокзалі в Сербії: щонайменше 8 загиблих

 • 21452 переглядiв