motoroshna-avariya-pilot-red-bulla-vigrav-gran-pri-formuli-1

Моторошна аварія: пілот "Ред Булла" виграв Гран-Прі "Формули-1"

• 15352 переглядiв

КИЇВ. 19 квітня. УНН. Пілот "Ред Булл" Макс Ферстаппен виграв гонку другого етапу сезону-2021 "Формули-1" в Емілії-Романьї (Італія), передає УНН з посиланням на на сайт змагань.

Нідерландець обігнав на фініші на 22 секунди представника “Мерседеса” Льюїса Хемілтона. Третім виявився британець Ландо Норріс з “Макларена”. Далі розмістилися Леклер і Сайнс (обидва із “Феррарі”).

Примітно, що на 33 колі Гран-Прі сталася моторошна аварія за участі пілота “Мерседес” Боттаса та Расселла із “Вільямса”, через яку зупиняли гонку.

Зауважимо, що вдруге в кар’єрі “Формули-1” фінішувати зумів син легендарного Міхаеля Шумахера — Мік, який опинився 16-м, передостаннім із тих, хто фінішував. Попереднього разу він також був 16-м.