luganska-zorya-zigrala-v-nichiyu-z-feyenordom-z-roterdamu

Луганська "Зоря" зіграла внічию з "Феєнордом" з Роттердаму

• 9962 переглядiв

КИЇВ. 3 листопада. УНН. Матч групового етапу розіграшу Ліги Європи 2016/17, у якому в Одесі “Зоря” приймала нідерландський “Феєнорд”, закінчився нічиєю 1:1, передає УНН.

Результативним видався перший тайм. Господарі матчу протягом всього тайму проводили атаки та загрожували воротам гостей.

Однак, рахунок відкрив саме гравець нідерландського клубу — на 15-й хвилині головою гол забив Ніколай Йоргенсен.

Після забитого голу, “Феєнорд” провів ще декілька атак. Але, футболісти “Зорі”, все ж таки, знову змогли перелаштувати гру під свій темп. Таким чином, чорно-білі заробили пенальті, який реалізував захисник Рафаель Форстер. 12-й номер луганського клубу спочатку влучив у голкіпера гостей, але потім — на добиванні — відправив м’яч у сітку воріт.

Після перерви обидва клуби намагались забити, але матч так і завершився з рахунком 1:1.

Як повідомляв УНН, напередодні матчу в Лізі Європи тренер роттердамського “Фейєноорда” Джованні Ван Бронкхорст поділився своєю думкою про суперника луганську “Зорю”.