liverpul-vdruge-obigrav-manchester-siti-i-probivsya-do-pivfinalu-lch

"Ліверпуль" вдруге обіграв "Манчестер Сіті" і пробився до півфіналу ЛЧ

• 12171 переглядiв

КИЇВ. 11 квітня. УНН. “Манчестер Сіті” у поєдинку-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів приймав на власному полі “Ліверпуль”, повідомляє кореспондент УНН.

Після поразки в гостях 0:3 підопічним Гвардіоли необхідно було забивати якомога швидше, і цю задачу “міщани” виконали. На 2-й хвилині пресинг Ван Дейка на фланзі від Рахіма Стерлінга неподалік від воріт “мерсисайдців” дав плоди. Оборонець помилився при передачі і в підсумку Стерліг віддав результативний простріл Габріелю Жезусу — 1:0.

Напрочуд близькими господарі були і до другого голу, однак удар Бернарду Сілви зачепив голову супротивника і м’яч потрапив до стійки воріт. Натомість після перерви команда Клоппа реалізувала свої дві нагоди. Спочатку швидкий прорив у виконанні Мане і Салаха завершив єгиптянин, а потім відзначився Роберто Фірміно — 1:2.

Отже, “Ліверпуль” став ще одним півфіналістом завдяки перемозі із загальним рахунком 5:1.

Додамо також, жеребкування 1/2 фіналу турніру відбудеться 13-го квітня за участі наставника збірної України Андрія Шевченка.