konoplyanka-zabiv-gol-u-pershiy-kontrolniy-gri-za-shalke

Коноплянка забив гол у першій контрольній грі за "Шальке"

• 8562 переглядiв

КИЇВ. 6 липня. УНН. Гальзенкірхенське “Шальке” півзахисника збірної України Євгена Коноплянки провів перший товариський поєдинок під час підготовки до сезону-2018/2019, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію футболу України.

У китайському Куньшані німецький клуб зіграв проти представника англійської Прем’єр-ліги “Саутгемптона”. Український півзахисник Коноплянка вийшов у стартовому складі своєї команди. На 21-й хвилині наш футболіст відкрив рахунок, забивши перший м’яч “кобальтових” у новому сезоні. У перерві наставник гельзенкірхенців Доменіко Тедеско замінив усіх футболістів, а сама гра закінчилася внічию — 3:3.

Додамо, що наступний товариський матч на китайському зборі “Шальке” проведе 11 липня у Ланфані проти місцевого “Хебей Чайна Форчун”.