komanda-sluzhbi-bezpeki-prezidenta-ukrayini-stala-peremozhtsem-chempionatu-svitu-tilookhorontsiv

Команда служби безпеки Президента України стала переможцем Чемпіонату світу тілоохоронців

• 31957 переглядiв

КИЇВ. 11 вересня. УНН. 10 вересня команда служби безпеки Президента України стала переможцем десятого Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців Bodyguard-2019, що проходив 7 – 10 вересня у Києві. Про це УНН повідомила пресслужба Управління державної охорони України.

За результатами безкомпромісної боротьби друге місце виборола команда служби державної охорони Республіки Молдова, а третє - команда спеціальної служби державної охорони Грузії.

Команда жінок-тілоохорониць Управління державної охорони України продемонструвала відмінні професійні навички та завоювала п’яте місце в загальному заліку.

За перемогу й звання чемпіонів змагались найкращі тілоохоронці з охоронних і правоохоронних відомств, спецслужб, а також служб безпеки президентів Білорусі, Китаю, Молдови, Болгарії, Грузії, Румунії, Йорданії, Сербії та України.

Програма чемпіонату світу охоплювала весь комплекс основних напрямків, пов’язаних із практикою особистої охорони.

У перший день учасники змагалися в наданні першої медичної допомоги та евакуації особи, яку охороняли, демонстрували навички володіння технікою і тактикою пішого супроводу першої особи, а також виконання прийомів рукопашного бою.

Наступного дня команди долали смугу перешкод на автомобілі з прийомами контраварійного кермування.

Далі на тілоохоронців чекав один із найважливіших етапів чемпіонату: судді визначали кращих у стрільбі з різних положень, з автомобіля, під час руху, а також шукали на швидкість вибухонебезпечні предмети в транспортному засобі першої особи на швидкість.

Нагадаємо, Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців Bodyguard-2019 стартував у Києві.