khk-donbas-stav-shestikratnim-chempionom-ukrayini

ХК "Донбас" став шестикратним чемпіоном України

• 9732 переглядiв

КИЇВ. 29 березня. УНН. На арені “Альтаїр” у Дружківці місцевий ХК “Донбас” здобув четверту перемогу у фінальній серії Української хокейної ліги над “Кременчуком”, повідомляє УНН.

Для позитивного результату господарям вистачило по одній закинутій шайбі в кожному із періодів. У першій 20-хвилинці Оолександр Костіков відкрив рахунок, закинув шайбу у ближній кут воріт “Кременчука”, коли гості грали у меншості. Олександр Влад після передачі Ляльки збільшив рахунок у наступному відрізку, а крапку у зустрічі встановив Ілля Коренчук, який закинув у порожні ворота “Кременчука” — 3:0.

Таким чином, рахунок у серії став 4:1 і “Донбас” святкував вже 6-те чемпіонство в Україні.

Варто зазначити, що найбільш титулованим клубом чемпіонату України залишається київський “Сокіл” — 12 титулів.