gol-zozuli-prinis-albasete-pyatiy-vigrash-u-segundi

Гол Зозулі приніс "Альбасете" п'ятий виграш у Сегунді

• 9162 переглядiв

КИЇВ. 3 листопада. УНН. Колишній футболіст "Дніпра" Роман Зозуля відзначився ефектним взяттям воріт у зустрічі 12-го туру іспанської Сегунди, повідомляє кореспондент УНН.

На 16-й хвилині рахунок у протистоянні "Альбасете" проти "Хімнастіка" був відкритий завдяки автоголу гостей (Зозуля взяв участь у голі, ведучи боротьбу із захисником, коли той зрізав його у власну сітку). Натомість на 21-й хвилині українець вирішив пробити у падінні через себе і не прогадав, встановивши остаточні цифри на табло – 2:0.

Примітно, що цим голом український форвард перервав суху серію, яка налічувала 524 хвилини.

Додамо також, "Альбасете" піднявся на п'яту сходинку в турнірній таблиці. Відставання від лідера Сегунди "Малаги" становить п'ять очок, проте, "анчоуси" свій матч 12-го туру ще не зіграли.

Як повідомляв УНН, результативна дія Зозулі допомогла "Альбасете" здобути третю перемогу в Сегунді.