glazgo-ta-berlin-2018-ukrayina-zavershila-zmagannya-mayuchi-v-aktivi-26-medaley-ta-posivshe-8-me-mistse

Глазго та Берлін-2018: Україна завершила змагання, маючи в активі 26 медалей та посівше 8-ме місце

• 11134 переглядiв

КИЇВ. 13 серпня. УНН. Об’єднаний чемпіонат Європи проходив з 2 по 12 серпня. Змагання приймали Глазго, Единбург і Берлін, в якому відбувся легкоатлетичний турнір. Головне портове місто Шотландії прийняло більшість змагань, в той час як в столиці британської автономії пройшли змагання стрибунів у воду. Українська збірна здобула 26 нагород та розташувалася на 8-му рядку. Про це повідомляє УНН з посиланням на офіційний сайт турніру.

В цілому було розіграно 187 комплектів нагород в 13 видах спорту. На чемпіонаті Європи проходили змагання з плавання, синхронного плавання, плавання на відкритій воді, стрибків у воду, спортивної гімнастики, велотреку, велошосе, маунтінбайку, BMX, гольфу, академічного веслування, тріатлону і легкої атлетики.

Ідея проведення турніру прийшла через те, що популярність ЧЄ в окремих видах невисока, ось чому в 2015-му сім літніх федерацій (легкої атлетики, водних видів, гімнастики, веслувального спорту, триатлону, гольфу і велоспорту) придумали новий формат — об’єднаний турнір в одні терміни і максимум в парі міст. Європейський мовний союз (проводить “Євробачення”) уклав контракти з головними каналами Британії, Франції, Німеччини та Італії; крім того, в повному обсязі ЧЄ безкоштовно показував Eurosport. Очікується, що чемпіонат Європи за 10 днів збере 1 млрд телеглядачів — Ігри 2016 (розтягнулися на 18 днів) подивилися 3,6 млрд.

Українська команда завоювала — 8 золотих, 13 срібних і 5 бронзових нагород. Наша команда посіла підсумкове 8-е місце.