Цитата:
“Нещодавня публікація наукового дослідження в британському журналі спортивної медицини говорить про доведений факт, що фізична активність знижує ймовірність перенести COVID-19 в тяжкій формі. Всього 150 хвилин на тиждень фізкультури з високою ймовірністю допоможуть уникнути несприятливих наслідків після COVID-19”, — сказав Ляшко.
Ляшко додав, що коли людина перехворіла, то фізичні вправи є важливою умовою повноцінного одужання після COVID-19.
Доповнення
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні зросли ризики “постковідного” синдрому. До 70% перехворілих на COVID-19 потребують від 3 до 6 місяців додаткової реабілітації.
Професор Сергій Дубров розповів, що внаслідок захворювання на COVID-19 та “постковідного” синдрому найчастіше в Україні люди скаржаться на зміни з боку респіраторної системи, серцево-судинної системи та нервової системи.
Додамо, завідувач кафедри інфекційних хвороб, доктор медичних наук НМАПО ім. П.Л. Шупика Олександр Дуда у коментарі УНН розповів про використання біофлавоноїду кверцетин у профілактиці COVID-19 і про те, яким чином він допомагає стимулювати енергетичні спроможності організму в боротьбі з хворобою.