dubl-grizmanna-dopomig-frantsiyi-obigrati-finlyandiyu-u-matchi-supernikiv-zbirnoyi-ukrayini

Дубль Грізманна допоміг Франції обіграти Фінляндію у матчі суперників збірної України

• 12730 переглядiв

КИЇВ. 9 вересня. УНН. Збірні Франції та Фінляндії провели очну зустріч у відбірковому циклі до чемпіонату Європи-2021, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Що відомо

Лідируючі в групі D французи випереджають найближчих переслідувачів уже на сім очок завдяки перемозі над Фінляндією.

В середині першого тайму рахунок відкрив Антуан Грізманн, який після перерви зробив дубль – 2:0. Завдяки цьому форвард "Атлетіко" наздогнав Мішеля Платіні, з яким нині ділить третє місце в списку найрезультативніших гравців за всю історію "триколірних".

Другий рядок у групі займають Україна і Фінляндія - вони набрали по п'ять очок, але українці провели на матч більше.

В інших матчах відзначимо, що Нідерланди розгромили Туреччину з результатом 6:1, Данія декласувала Ізраїль 5:0, а хорвати обіграли словенців – 3:0.