bk-unikakha-peremig-u-finali-yevrokubku-valensiyu-ukrayintsya-v-kravtsova

БК "Унікаха" переміг у фіналі Єврокубку "Валенсію" українця В.Кравцова

• 9159 переглядiв

КИЇВ. 6 квітня. УНН. У третьому матчі фіналу престижного міжнародного турніру Єврокубок зустрілися два іспанські клуби – "Унікаха" та "Валенсія", повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

"Унікаха" обіграла співвітчизників з "Валенсії" з рахунком 63:58 попри те, що перед заключною чвертю "Унікаха" поступалася 11 очками.

Таким чином "Унікаха" перервала 22-матчеву серію перемог "Валенсії" в домашніх іграх.

Відзначимо, що у складі "Валенсії" через травму не зіграв центровий збірної України В'ячеслав Кравцов.

Примітно, що одним із арбітрів поєдинку був українець Борис Рижик.

Зауважимо, що "Унікаха" виграла турнір вперше в історії. Натомість "Валенсія" перемагала в Єврокубку частіше за інших - три рази.

Як повідомляв УНН, український арбітр обслуговуватиме фінал баскетбольного Єврокубку.