zarobleniy-penalti-yarmolenka-ne-vryatuvav-vest-khem-vid-porazki-proti-manchester-yunayted

Зароблений пенальті Ярмоленка не врятував "Вест Хем" від поразки проти "Манчестер Юнайтед"

• 15094 переглядiв

КИЇВ. 19 вересня. УНН. У п'ятому турі Англійської Прем’єр-ліги "Вест Хем" Андрія Ярмоленка на власному полі приймав "Манчестер Юнайтед", передає кореспондент УНН.

Алжирський півзахисник "молотобійців" Бенрахма відкрив рахунок завдяки удару здалеку на 30 хвилині, а через п'ять хвилин Роналду зрівняв цифри – португалець додав м'яч після власного удару.

На 89 хвилині відбувся переможний гол – Джессі Лангард, який минулого сезону виступав на правах оренди за "Вест Хем" відзначився після сольного проходу.

Ярмоленко з’явився на полі на 68-й хвилині зустрічі. На 90+3-й, за рахунку 2:1 на користь гостей, Андрій заробив для своєї команди пенальті (захисник перервав простріл Ярмоленка рукою у своєму штрафному майданчику), але Марк Нобл не зміг переграти Давида де Хеа з 11-метрової позначки – 2:1.

Доповнення

Наразі, маючи вісім очок, "Вест Хем" посідає восьме місце в турнірній таблиці АПЛ.