yuventus-v-gostyakh-obigrav-monako-u-pivfinalniy-gri-ligi-chempioniv

"Ювентус" в гостях обіграв "Монако" у півфінальній грі Ліги чемпіонів

• 13092 переглядiв

КИЇВ. 3 травня. УНН. Другий поєдинок серед півфіналів Ліги чемпіонів завершився домашньою поразкою французького “Монако” у грі з італійським “Ювентусом”, передає УНН .

“Ювентус” володів ігровою і територіальною перевагою, і на 29-й хвилині повів у рахунку. Точний удар з близької відстані вдався Гонсало Інуаїну, який в попередніх 24 матчах плей-оф Ліги чемпіонів забив лише два м’ячі.

На 59 хвилині протистояння туринці подвоїли рахунок. Дані Алвес закинув м’яч на лінію воротарського, і аргентинець ударом в дотик подвоїв перевагу “Ювентуса”, оформивши дубль — 0:2.

Варто зазначити, що “Ювентус” виграв лише другий раз із 11 виїзних матчів на стадії 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що в іншому півфінальному протистоянні “Атлетіко” зазнав поразки з рахунком 0:2.