viznachilis-pivfinalisti-kubku-ukrayini-z-voleybolu

Визначились півфіналісти Кубку України з волейболу

• 9576 переглядiв

КИЇВ. 7 січня. УНН. За підсумками матчів у відповідь стали відомими імена усіх клубів 1/2 фіналу Кубку України з волейболу, передає УНН з посиланням на сайт ФВУ.

Лідер чемпіонату України харківський “Локомотив” не мав проблем у грі з ВК “Серце Поділля” — 3:0. Перша баталія команд завершилася з аналогічним результатом.

Команда “Барком-Кажани” не залишила шансів ВК “МХП-Вінниця” — 3:0. У першій грі вінничанам вдалося виграти один сет — 3:1.

“Юридична Академія” обіграла “Новатор” 3:1, але через поразку 0:3 у першій грі покинула змагання. Ще одним півфіналістом став ВК “Вінниця-2”, який подолав “Буревісник” (3:0, 3:0).

Додамо, що півфінальні баталії пройдуть 20-21 січня.