ukrayintsi-viboroli-chotiri-medali-na-gran-pri-z-dzyudo-u-gruziyi

Українці вибороли чотири медалі на Гран-Прі з дзюдо у Грузії

• 9023 переглядiв

КИЇВ. 3 квітня. УНН. 1-го і 2-го квітня в грузинському Тбілісі за участі представників України відбувся престижний турнір Гран-Прі з дзюдо, повідомляє УНН з посиланням на НОК України.

В скарбничці збірної України чотири нагороди: "золото" на рахунку нашої Анастасії Турчин (-78 кг). Срібні нагороди на рахунку Марини Черняк (48 кг) та Станіслава Бондаренка (+100кг), а Світлана Ярьомка здобула "бронзу" у ваговій категорії +78 кг.

Нагадаємо, цей етап став повинен був стати заключним стартом у відборі до складу збірної України для участі у чемпіонаті Європи, який з 20-23 квітня прийматиме Варшава.

Як повідомляв УНН, українські спортсмени також виграли чотири медалі на Гран-Прі з дзюдо в Баку. Тоді українські спортсмени вибороли чотири бронзові нагороди. Авторами міжнародних здобутків стали - Кеджау Ньяболі (до 90 кг), Станіслав Бондаренко (+100 кг), Світлана Ярьомка та Єлизавета Каланіна (+78 кг).