ukrayinskiy-pivzakhisnik-oformiv-dubl-v-zaklyuchnomu-turi-chempionatu-turechchini

Український півзахисник оформив дубль в заключному турі чемпіонату Туреччини

• 9454 переглядiв

КИЇВ. 25 травня. УНН. У заключному 34-му турі турецької Суперліги з футболу новоспечений чемпіон країни “Галатасарай” приїхав в гості до колективу “Сівасспор” за який виступає український хавбек Сергій Рибалка, передає УНН з посиланням на сайт змагань.

Наприкінці стартового тайму при рахунку 0:2 Рибалка успішно відзначився на добиванні, скоротивши відставання. До перерви “Сівасспор” встиг відігратися (2:2).

Після відпочинку на два голи “Сівасспору” гості відповіли тільки одним — 4:3. Одне із взяттів воріт в активі екс-півзахисника “Динамо” Рибалки, який завершив гру з дублем.

Зауважимо, що “Сівасспор” посів 11-е місце в чемпіонаті, проте їх ще може змістити вниз два клуби, які мають матч в запасі.

Додамо також, “Галатасарай” став чемпіоном Туреччини, обігнавши “Башакшехір” на один пункт.