ukrayinka-z-olimpiyskim-normativom-triumfuvala-na-marafoni-u-krakovi

Українка з олімпійським нормативом тріумфувала на марафоні у Кракові

• 10439 переглядiв

КИЇВ. 1 травня. УНН. Уродженка Мелітополю Вікторія Хапіліна виборола перемогу на марафонській дистанції змагань у Кракові, повідомляє УНН з посиланням на ФЛАУ.

Наша співвітчизниця подолала дистанцію з новим особистим рекордом і олімпійським нормативом — 2:28,03 год. Кенійка Гледіс Кіпсоі Чепчірчір, яка фінішувала другою, поступилася Хапіліній 5,18 хвилинами.

“Віка не лише стала першою, а ще і встановила рекорд краківської траси, поліпшивши його на 11 секунд. Цей результат також вищий від олімпійського нормативу у Токіо-2020”, — зазначив у Євген Хапілін.

Примітно, що до цього моменту особистим рекордом Хапіліної були 2:35,55 год, які вона показала 29 жовтня 2017 року у Дубліні.

Також додамо, змагання серед чоловіків виграв кенієць Сайпріан Котут (2:09,18 год).

Нагадаємо, легкоатлетка з України Дар’я Михайлова увійшла до трійки призерок в рамках міжнародних змагань із півмарафону.