ukrayinets-stav-peremozhtsem-kubka-kremlya-z-bilyardu

Українець став переможцем Кубка Кремля з більярду

• 11031 переглядiв

КИЇВ. 14 листопада. УНН. У фіналі 11-го щорічного турніру — Кубок Кремля в дисципліні Комбінована піраміда переможцем став український спортсмен Дмитро Білозеров. Про це повідомляє Федерація спортивного більярду України, передає УНН.

У фіналі з рахунком 4:0 наш співвітчизник здобув перемогу над Алібеком Омаровим з Казахстану.

Третє місце у чоловіків розділили Есіддінов Камоліддін (Киргизстан) і Крижановський Сергій (Молдова).

У жінок в цьому році в п’ятий раз володаркою Кубка стала Діана Миронова, обігравши в фіналі у контровій партії Ольгу Милованову. Бронзові медалі також у представниць Росії — Еліни Нагули і Христини Гудзь.

Додамо, що в американському пулі кращим став спортсмен з Греції Казакіс Александрос, у фінальній зустрічі з рахунком 9:6 він виграв у представника Німеччини Хохманна Торстена.