ukrayinets-i-radivilov-triumfuvav-na-etapi-kubka-svitu-zi-sportivnoyi-gimnastiki

Українець І.Радівілов тріумфував на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

• 9742 переглядiв

КИЇВ. 21 листопада. УНН. У німецькому Котбусі завершилися змагання першого етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики, за підсумками яких скарбничка збірної України поповнилася трьома нагородами, повідомляє УНН з посиланням на НОК України.

У вправах на кільцях та опорному стрибку не було рівних І.Радівілову, який здобув в цих програмах медалі найвищого ґатунку.
Окрім того, у вправах на брусах дружина І.Радівілова - Ангеліна Кисла, посіла третє місце.

Нагадаємо, що І.Радівілов ставав бронзовим призером Олімпійських ігор в Лондоні, а також був чемпіоном Європи у 2013 році в Москві у вправах на кільцях.

Як повідомляв УНН, українська гімнастка Х.Погранична здобула чотири "золота" на турнірі в Бельгії.