ukrainska-vazhkoatletka-vyborola-try-medali-kubka-svitu-v-tailandi

Українська важкоатлетка виборола три медалі Кубка світу в Таїланді

• 25010 переглядiв

Українська важкоатлетка Анастасія Маневська завоювала три бронзові медалі у ваговій категорії 87 кг на чемпіонаті світу в Пхукеті, Таїланд.

Українська важкоатлетка Анастасія Манєвська здобула три бронзові медалі Кубка світу у місті Пхукет (Таїланд). Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, пише УНН.

У ваговій категорії до 87 кг наша чинна віцечемпіонка Європи підняла 105 кг у ривку, 129 кг - у поштовху та 234 кг, у сумі двоборства і виборола три бронзові нагороди,

- йдеться у повідомленні.

Ще три бронзові медалі принесла Україні Світлана Самуляк у ваговій категорії до 64 кг.

Зазначається, що Кубок світу в Таїланді є ліцензійними змаганнями до Олімпійських ігор-2024.

Нагадаємо

Українська скелелазка Рафаелла Казбекова здобула золоту медаль на Кубку Європи з боулдерінгу 2024 у віковій групі U16 в італійському Курно, ставши єдиною учасницею, яка подолала всі чотири валуни.