Цієї ночі ракетний удар по Києву, за попередньої інформацією Генштабу ЗСУ наносився ракетами "Іскардер-М" та С-400. Усі ворожі цілі були збиті. На думку експертів КНДІСЕ, зміна тактики ударів росіян по столиці України викликана об’єктивними чинниками, пише УНН.
Деталі
Зокрема, директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін вважає, удари БПЛА по Києву виявилися неефективними.
"Напевно росіяни зрозуміли, що Київ БПЛА дуже тяжко попасти такими невеликими партіями і тому вони використовують балістику. Балістику, це C-400 в новому варіанті, який летить набагато далі або Іскандер-М, Іскандер- К" - зазначав раніше Рувін.
Що стосується С-400, то у цих комплексах ворог почав використовувати новий тип ракет.
"Російські військові, дійсно, почали використовувати нові типи зенітних ракет 40Н6 в комплексах С-400. Про це свідчать частини й уламки, виявлені на Запорізькому напрямку. Попередня експертна ідентифікація свідчить про те, що відповідні ракети можуть бути дослідними зразками, і ворог проводить їх випробовування", - пояснив очільник КНДІСЕ.
За словами Рувіна, ці комплекси досить часто розміщують на прикордонній території, неподалік від лінії зіткнення, а дальність польоту нової ракети тепер буде становити близько 380-400 км.
"Більш детальну інформацію зможемо надати після завершення лабораторних досліджень. Досвід роботи з дослідними зразками російської зброї для нас не новий", − зазначив директор КНДІСЕ Олександр Рувін.
За словами Рувіна, Іскандер - М найбільше використовується бо його простіше всього запустити і ми не видно звідки і коли він полетів. Для того, щоб якось наші засоби ППО ввести в оману Експерти КНДІСЕ досліджують зброю, якою ворог обстрілює Україну - вони першими виїжджають на місця "прильотів" разом з рятувальниками і отримують для дослідження фрагменти або вцілілі ракети різних типів та усі види БПЛА.
Останні дослідження показують, що міжнародні санкції дають свій результат - якість електронних складових ракет і БПЛА значно погіршився. Саме тому ворог перейшов на частіший запуск саме балістичного озброєння: ракети Іскандер - М та Іскандер-К.