tsentroviy-len-vzyav-uchast-u-peremozi-atlanti-nad-vashingtonom

Центровий Лень взяв участь у перемозі "Атланти" над "Вашингтоном"

• 5624 переглядiв

КИЇВ. 6 лютого. УНН. "Атланта Хокс" центрового збірної України Олексія Леня здобула перемогу у поєдинку регулярного чемпіонату із "Вашингтон Візардс", повідомляє кореспондент УНН.

Успішний стартовий відрізок допоміг на початку другої чверті з розгромним рахунком лідирувати “Атланті” над столичними баскетболістами (42:20). Гандикап в даному проміжку допоміг “яструбам” втримати позитивні цифри на табло — 137:129.

Примітно, що Лень провів найменший відрізок часу та набрав найменшу кількість очок у складі “Хокс” — 13:42 хвилини і 2 очки (0/2 двоочкові, 2/2 штрафні) при 3 підбираннях, 1 передачі. Проте матч з “Вашингтоном” Лень завершив із другим кращим в команді показником корисності (“+9”).

Зауважимо, що “Атланта” займає 12-е місце в турнірній таблиці Східної конференції НБА. Наступний матч вони проведуть проти одного з лідерів конференції “Торонто”.