svitolina-probilasya-do-chvertfinalu-zmagan-u-brisbeni

Світоліна пробилася до чвертьфіналу змагань у Брісбені

• 9222 переглядiв

КИЇВ. 4 січня. УНН. За 1 годину та 5 хвилин шоста ракетка світу українка Еліна Світоліна подолала друге коло турніру WTA Premier у Брісбені (Австралія), повідомляє УНН з посиланням на персональний сайт спортсменки.

Зустріч із 44-ю ракеткою світу хорватською тенісисткою Анною Конюх закінчилася з рахунком 6:3, 6:1.

За час матчу Світоліна виконала 3 ейси, допустила 1 подвійну помилку і реалізувала 5 з 11 зароблених на подачі суперниці брейкпоінтов. Таким чином, перемога для українки стала другою в третьому матчі проти хорватської тенісистки.

Варто відзначити, що у чвертьфіналі суперницею першої ракетки України стане британська тенісистка Йоханна Конта, що займає 9-ту сходинку в рейтингу WTA. Це буде їхня третя зустріч на тенісному корті, в обох попередніх зустрічах перемогу святкувала Еліна Світоліна.

Додамо також, Еліна і Йоханна разом виступали в Брісбені в парному турнірі, але поступилися в першому колі.

Нагадаємо, українська тенісистка Надія Кіченок слідом за свою сестрою Людмилою успішно стартувала в змаганнях у парному розряді на турнірі WTA Premier "Brisbane international", що відбувається в Австралія.