svitolina-otrimala-supernitsyu-po-pivfinalu-turniru-v-berlini

Світоліна отримала суперницю по півфіналу турніру в Берліні

• 8782 переглядiв

КИЇВ. 14 липня. УНН. У Берліні (Німеччина) стартував перший етап виставкового турніру "Bett1 Aces" в рамках якого виступить Еліна Світоліна, повідомляє УНН з посиланням на сайт "Тенісного порталу України".

Сьогодні визначилася перша суперниця українки. Нею стала Анастасія Севастова з Латвії. У чвертьфіналі латвійська тенісистка зустрічалася з німкенею Юлією Гьоргес. Севастова виграла першу партію на стадіоні “Штеффі Граф” 6:3, повела в другій 4:3, після чого її суперниця отримала травму і відмовилася від продовження боротьби.

Представниця Латвії поступилася в двох попередніх із трьох очних протистоянь з українкою. Наразі Севастова займає 43 місце в світовому рейтингу.

Додамо, що Світоліна посіяна на змаганнях під першим номером, і вступить у боротьбу з півфінальної стадії.